Osmanlı Sigorta
TRAFİK SİGORTASI
TRAFİK SİGORTASI

Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortasını yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası yapıldığı aracın zararını karşılamaz, sadece zarar verdiği diğer aracın zararını karşılar.
 
Zorunlu trafik sigortası olmayan ya da süresi sona ermiş araçlar görüldükleri yerde trafiğe çıkması engellenecek şekilde işlem yapılır (bağlanır). Her araç sahibi zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ve sigorta süresi sona ermeden yeniletmekten sorumludur. Zorunlu olan bu sigortayı yaptırmayanların araçları trafik şubelerinin otoparklarına alınır. Yani bir ceza ödeyerek yola devam etmek mümkün değildir. Araç anında trafikten men edilir.

Trafik sigortanız için Osmanlı Sigorta'ya gelerek detaylı bilgi alabilir ve uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- KASKO SİGORTASI
- KONUT SİGORTASI
- İŞ YERİ SİGORTASI
- SAĞLIK SİGORTASI
 
 
Pro WEB